Spor Kategorileri (Tümünü Aç)
Canlı Bahis
Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Hollanda > Eredivisie
23.04 20:45 AZ Alkmaar - Heracles Almelo
Hollanda > Eredivisie
1 1.30 X 6.25 2 8.00 +95
1 1.30 X 6.25 2 8.00
23.04 20:45 SC Heerenveen - VVV Venlo
Hollanda > Eredivisie
1 1.90 X 3.90 2 3.65 +95
1 1.90 X 3.90 2 3.65
İspanya > LaLiga
23.04 20:30 Huesca - Eibar
İspanya > LaLiga
1 2.20 X 3.60 2 3.10 +132
1 2.20 X 3.60 2 3.10
Fransa > Ligue 2
23.04 21:00 AJ Auxerre - Le Havre
Fransa > Ligue 2
1 2.50 X 2.95 2 2.90 +92
1 2.50 X 2.95 2 2.90
23.04 21:00 Troyes - Red Star FC
Fransa > Ligue 2
1 1.60 X 3.55 2 5.75 +92
1 1.60 X 3.55 2 5.75
23.04 21:00 Metz - Grenoble
Fransa > Ligue 2
1 1.40 X 4.10 2 7.25 +92
1 1.40 X 4.10 2 7.25
23.04 21:00 AS Nancy - Orleans
Fransa > Ligue 2
1 2.35 X 3.20 2 2.85 +92
1 2.35 X 3.20 2 2.85
23.04 21:00 Chamois Niort - Gazelec FC Ajaccio
Fransa > Ligue 2
1 2.65 X 2.75 2 2.85 +92
1 2.65 X 2.75 2 2.85
23.04 21:00 AS Beziers - Clermont Foot
Fransa > Ligue 2
1 3.65 X 3.15 2 2.00 +92
1 3.65 X 3.15 2 2.00
23.04 21:00 FC Sochaux-Montbeliard - Chateauroux
Fransa > Ligue 2
1 2.30 X 2.90 2 3.20 +92
1 2.30 X 2.90 2 3.20
Slovenya > 1. A SKL, Düşme Turu
23.04 20:00 Zlatorog Lasko - KK Sentjur
Slovenya > 1. A SKL, Düşme Turu
1 1.18 2 4.35 +51
1 1.18 2 4.35
23.04 21:00 KK Sencur Kranj - KD Ilirija
Slovenya > 1. A SKL, Düşme Turu
1 1.09 2 6.25 +51
1 1.09 2 6.25
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
23.04 20:00 KD Hopsi Polzela - Helios Suns
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
1 1.18 2 4.30 +51
1 1.18 2 4.30
23.04 20:00 KK Rogaska - KK Olimpija Ljubljana
Slovenya > 1. A SKL, Final Turu
1 2.20 2 1.60 +51
1 2.20 2 1.60
Norveç > 3rd Division, Group 1
23.04 20:00 Traeff - Aalesunds FK 2
Norveç > 3rd Division, Group 1
1 1.60 X 4.45 2 4.05 +36
1 1.60 X 4.45 2 4.05
23.04 20:00 Molde (A) - Sunndal
Norveç > 3rd Division, Group 1
1 1.10 X 8.50 2 16.25 +36
1 1.10 X 8.50 2 16.25
23.04 20:00 Stabaek IF 2 - Arvoll
Norveç > 3rd Division, Group 1
1 1.30 X 6.00 2 7.00 +36
1 1.30 X 6.00 2 7.00
Norveç > 3rd Division, Group 2
23.04 20:00 Orn Horten - Mjondalen 2
Norveç > 3rd Division, Group 2
1 1.90 X 4.15 2 3.10 +36
1 1.90 X 4.15 2 3.10
Norveç > 3rd Division, Group 3
23.04 20:00 Start (A) - Donn
Norveç > 3rd Division, Group 3
1 1.50 X 5.25 2 4.50 +36
1 1.50 X 5.25 2 4.50
Norveç > 3rd Division, Group 4
23.04 20:00 FK Fyllingsdalen - Brann 2
Norveç > 3rd Division, Group 4
1 3.20 X 4.40 2 1.80 +36
1 3.20 X 4.40 2 1.80
Yunanistan > A1,Playofflar
23.04 20:00 AO Foinikas Sirou - Olympiakos Piraeus
Yunanistan > A1,Playofflar
1 4.75 2 1.14 +16
1 4.75 2 1.14
İsveç > Allsvenskan, Promotions Playoffs
23.04 20:00 Warbergs IC 85 - Hagunda IF
İsveç > Allsvenskan, Promotions Playoffs
0 0 0 0 0 0 +3
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > B Grubu
23.04 20:00 JUG Dubrovnik - VK Jadran Split
Uluslararası > B Grubu
0 0 0 0 0 0 +4
0 0 0 0 0 0
ATP > Barcelona, Spain
23.04 20:20 Fucsovics, Marton - Tsitsipas, Stefanos
ATP > Barcelona, Spain
1 3.30 2 1.30 +19
1 3.30 2 1.30
ATP > Barcelona, Spain, Doubles
23.04 20:00 Carreno Busta P / Lopez Diaz-Guerra F - Mektic N / Skugor F
ATP > Barcelona, Spain, Doubles
1 2.15 2 1.65 +8
1 2.15 2 1.65
23.04 20:50 Dodig I / Roger-Vasselin E - Murray J / Soares B
ATP > Barcelona, Spain, Doubles
1 1.85 2 1.90 +8
1 1.85 2 1.90
ITF Erkekler > Bucaramanga, Doubles M-ITF-COL-01A
23.04 20:30 Aboian L / Estevez M - Mora D / Rojas F
ITF Erkekler > Bucaramanga, Doubles M-ITF-COL-01A
1 1.14 2 5.25 +2
1 1.14 2 5.25
ITF Erkekler > Bucaramanga, Singles M-ITF-COL-01A
23.04 20:55 Tenti, Fermin - Echazu, Mauricio
ITF Erkekler > Bucaramanga, Singles M-ITF-COL-01A
1 2.65 2 1.45 +2
1 2.65 2 1.45
ITF Kadınlar > Bucaramanga, Singles W-ITF-COL-01A
23.04 20:00 Perez Garcia, Maria Paulina - Puentes Jimenez, Paula Andrea
ITF Kadınlar > Bucaramanga, Singles W-ITF-COL-01A
1 1.01 2 12.25 +2
1 1.01 2 12.25
23.04 20:30 Giraldo, Gabriela - Yepes Medina, Angie Carolina
ITF Kadınlar > Bucaramanga, Singles W-ITF-COL-01A
1 1.30 2 3.25 +2
1 1.30 2 3.25
Avusturya > Bundesliga, Relegation Round
23.04 20:00 Trenkwalder Admira - Mattersburg
Avusturya > Bundesliga, Relegation Round
1 2.30 X 3.40 2 2.90 +95
1 2.30 X 3.40 2 2.90
23.04 20:00 Wacker Innsbruck - SCR Altach
Avusturya > Bundesliga, Relegation Round
1 3.35 X 3.45 2 2.10 +95
1 3.35 X 3.45 2 2.10
23.04 20:00 Hartberg - SK Rapid Wien
Avusturya > Bundesliga, Relegation Round
1 6.00 X 4.90 2 1.45 +95
1 6.00 X 4.90 2 1.45
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
23.04 20:00 FSV Wacker 90 Nordhausen - Dynamo
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
1 1.70 X 3.75 2 4.00 +89
1 1.70 X 3.75 2 4.00
ITF Erkekler > Cancun, Doubles M-ITF-MEX-06A
23.04 20:10 Batalla Diez J I / Fortin M-A - Haddad M / Major K
ITF Erkekler > Cancun, Doubles M-ITF-MEX-06A
1 1.60 2 2.20 +2
1 1.60 2 2.20
23.04 20:50 Ibrahim J / Mehrotra A - Bradley J / Rapp A
ITF Erkekler > Cancun, Doubles M-ITF-MEX-06A
1 8.50 2 1.05 +2
1 8.50 2 1.05
ITF Erkekler > Cancun, Singles M-ITF-MEX-06A
23.04 20:25 Petit, Gabriel - Zhu, Evan
ITF Erkekler > Cancun, Singles M-ITF-MEX-06A
1 1.95 2 1.80 +2
1 1.95 2 1.80
ITF Kadınlar > Cancun, Singles W-ITF-MEX-08A
23.04 20:10 Sanchez, Ana Sofia - Zhang, Anna
ITF Kadınlar > Cancun, Singles W-ITF-MEX-08A
1 1.04 2 9.50 +2
1 1.04 2 9.50
23.04 20:10 Gomez Pezuela Cano, Marian - Zacarias, Marcela
ITF Kadınlar > Cancun, Singles W-ITF-MEX-08A
1 9.00 2 1.01 +2
1 9.00 2 1.01
23.04 20:25 Lampla, Louise - Kikuchi, Anais
ITF Kadınlar > Cancun, Singles W-ITF-MEX-08A
1 6.50 2 1.09 +2
1 6.50 2 1.09
ITF Kadınlar > Charlottesville, Tekler W-ITF-USA-13A
23.04 20:00 Cabrera, Lizette - Brengle, Madison
ITF Kadınlar > Charlottesville, Tekler W-ITF-USA-13A
1 3.55 2 1.25 +2
1 3.55 2 1.25
23.04 20:20 Radwanska, Urszula - Karatantcheva, Sesil
ITF Kadınlar > Charlottesville, Tekler W-ITF-USA-13A
1 4.10 2 1.20 +2
1 4.10 2 1.20
Danimarka > Danimarka Süper Ligi, Şampiyonluk Turu
23.04 20:00 Esbjerg FB - Odense Boldklub
Danimarka > Danimarka Süper Ligi, Şampiyonluk Turu
1 2.60 X 3.15 2 2.50 +95
1 2.60 X 3.15 2 2.50
Dota Pit Dota2 > Dota Pit Minor - Group Stage
23.04 20:30 Ehome - Majestic Esports
Dota Pit Dota2 > Dota Pit Minor - Group Stage
0 0 0 0 0 0 +10
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Grup A
23.04 20:30 Çek Cumhuriyeti - Kanada
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Grup A
1 6.00 X 6.50 2 1.22 +44
1 6.00 X 6.50 2 1.22
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Grup B
23.04 20:30 Rusya - İsveç
Uluslararası > Dünya Şampiyonası U18, Grup B
1 2.15 X 4.20 2 2.30 +44
1 2.15 X 4.20 2 2.30
Uluslar arası > El Gouna International Squash Open 2019
23.04 20:15 Farag, Ali - Coll, Paul
Uluslar arası > El Gouna International Squash Open 2019
0 0 0 0 0 0 +14
0 0 0 0 0 0
Uluslar arası > El Gouna International Squash Open 2019, Women
23.04 21:00 Sobhy, Amanda - Tayeb, Nour EL
Uluslar arası > El Gouna International Squash Open 2019, Women
0 0 0 0 0 0 +14
0 0 0 0 0 0
Norveç > Eliteserien
23.04 20:00 Odds BK - Viking FK
Norveç > Eliteserien
1 1.60 X 3.80 2 4.85 +92
1 1.60 X 3.80 2 4.85
İsveç > Elitserien, Erkekler, Yükselme/Düşme Maçları
23.04 20:00 IF Hallby HK - HIF Karlskrona
İsveç > Elitserien, Erkekler, Yükselme/Düşme Maçları
1 1.90 X 8.25 2 2.30 +26
1 1.90 X 8.25 2 2.30
Uluslararası > Euroleague, Playofflar
23.04 20:00 BC Zalgiris Kaunas - Fenerbahce Istanbul
Uluslararası > Euroleague, Playofflar
1 2.60 2 1.45 +51
1 2.60 2 1.45
Challenger > Francavilla, Italy
23.04 20:30 Donati, Matteo - Musetti, Lorenzo
Challenger > Francavilla, Italy
1 1.35 2 2.95 +19
1 1.35 2 2.95
Uluslar arası > Irish Squash Open 2019
23.04 20:15 Peter, Reiko - Tuomi, Matias
Uluslar arası > Irish Squash Open 2019
0 0 0 0 0 0 +14
0 0 0 0 0 0
Fransa > LFB, Women, Relegation Round
23.04 21:00 ESB Villeneuve Dascq - Saint-Amand Hainaut Basket
Fransa > LFB, Women, Relegation Round
1 1.12 2 5.25 +51
1 1.12 2 5.25
Challenger > Leon, Mexico
23.04 20:20 Ward, James - Crepatte, Baptiste
Challenger > Leon, Mexico
1 2.05 2 1.65 +19
1 2.05 2 1.65
23.04 20:20 Estrella Burgos, Victor - Huesler, Marc-Andrea
Challenger > Leon, Mexico
1 2.00 2 1.70 +19
1 2.00 2 1.70
23.04 20:20 Mansouri, Skander - King, Darian
Challenger > Leon, Mexico
1 2.70 2 1.40 +19
1 2.70 2 1.40
İsveç > Lig Playoffları
23.04 20:04 Sodertalje Kings - Jamtland Basket
İsveç > Lig Playoffları
1 1.22 2 3.70 +45
1 1.22 2 3.70
Fransa > Ligue A, Playofflar
23.04 21:00 GFC Ajaccio Volley-Ball - Stade Poitevin Poitiers
Fransa > Ligue A, Playofflar
1 1.04 2 7.75 +16
1 1.04 2 7.75
ABD > MLB
23.04 20:10 Boston Red Sox - Detroit Tigers
ABD > MLB
Over 1.70 Under 1.85 +16
Over 1.70 Under 1.85
İsviçre > NLA, Playoffs
23.04 20:30 Volley Amriswil - Lausanne UC
İsviçre > NLA, Playoffs
1 1.60 2 2.15 +16
1 1.60 2 2.15
ITF Kadınlar > Osprey, Fl, Singles W-ITF-USA-14A
23.04 20:10 Baptiste, Hailey - Turati, Bianca
ITF Kadınlar > Osprey, Fl, Singles W-ITF-USA-14A
1 1.25 2 3.55 +2
1 1.25 2 3.55
23.04 20:40 Govortsova, Olga - Ivanova, Dasha
ITF Kadınlar > Osprey, Fl, Singles W-ITF-USA-14A
1 1.16 2 4.80 +2
1 1.16 2 4.80
23.04 20:45 Glatch, Alexa - Black, Hurricane Tyra
ITF Kadınlar > Osprey, Fl, Singles W-ITF-USA-14A
1 2.15 2 1.65 +2
1 2.15 2 1.65
23.04 20:50 Piter, Katarzyna - Zlochova, Zuzana
ITF Kadınlar > Osprey, Fl, Singles W-ITF-USA-14A
1 1.40 2 2.85 +2
1 1.40 2 2.85
Danimarka > Playofflar
23.04 20:00 Gentofte Volley - Hvidovre VK
Danimarka > Playofflar
1 1.06 2 6.75 +16
1 1.06 2 6.75
Fransa > Playofflar
23.04 21:00 Basket Lattes Montpellier - Basket Landes
Fransa > Playofflar
1 1.12 2 5.50 +51
1 1.12 2 5.50
23.04 21:00 Flammes Carolo Basket - Roche Vendee Basket Club
Fransa > Playofflar
1 1.35 2 3.05 +51
1 1.35 2 3.05
23.04 21:00 Tango Bourges Basket - Landerneau Bretagne Basket
Fransa > Playofflar
1 1.01 2 10.75 +51
1 1.01 2 10.75
Mısır > Premier Lig
23.04 21:00 Pyramids FC - El Zamalek
Mısır > Premier Lig
1 2.40 X 3.05 2 2.70 +84
1 2.40 X 3.05 2 2.70
İsrail > Premier Lig, Playofflar 1-6
23.04 20:30 Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Maccabi Tel Aviv FC
İsrail > Premier Lig, Playofflar 1-6
1 4.70 X 3.55 2 1.60 +89
1 4.70 X 3.55 2 1.60
Güney Afrika > Premier Ligi
23.04 20:30 Cape Town City FC - Highlands Park FC
Güney Afrika > Premier Ligi
1 1.80 X 3.20 2 4.15 +92
1 1.80 X 3.20 2 4.15
23.04 20:30 Kaizer Chiefs - L. Golden Arrows
Güney Afrika > Premier Ligi
1 1.85 X 2.95 2 4.20 +92
1 1.85 X 2.95 2 4.20
Fransa > Pro A
23.04 21:00 JL Bourg Basket - BCM Gravelines Dunkerque
Fransa > Pro A
1 1.30 2 3.15 +51
1 1.30 2 3.15
23.04 21:00 Champagne Chalons Reims Basket - Strasbourg IG
Fransa > Pro A
1 2.55 2 1.45 +51
1 2.55 2 1.45
23.04 21:00 Elan Chalon - Levallois Metropolitans
Fransa > Pro A
1 1.60 2 2.15 +51
1 1.60 2 2.15
Almanya > Pro A, Playofflar
23.04 20:30 Nuremberg Falcons BC - MLP Academics Heidelberg
Almanya > Pro A, Playofflar
1 1.25 2 3.45 +51
1 1.25 2 3.45
23.04 20:30 Hamburg Towers - BV Chemnitz 99ers
Almanya > Pro A, Playofflar
1 2.20 2 1.60 +51
1 2.20 2 1.60
Fransa > Pro B
23.04 21:00 JA Vichy-Clermont - Sluc Nancy Basket
Fransa > Pro B
1 1.80 2 1.90 +51
1 1.80 2 1.90
23.04 21:00 ASC Denain Voltaire PH - C Chartres Basket
Fransa > Pro B
1 1.45 2 2.50 +51
1 1.45 2 2.50
23.04 21:00 Saint-Chamond - BC Gries Oberhoffen
Fransa > Pro B
1 1.35 2 3.05 +51
1 1.35 2 3.05
23.04 21:00 Lille Metropole Basket - ADA Blois Basket 41
Fransa > Pro B
1 1.65 2 2.10 +51
1 1.65 2 2.10
23.04 21:00 Union Poitiers Basket 86 - Roanne Chorale
Fransa > Pro B
1 2.35 2 1.50 +51
1 2.35 2 1.50
23.04 21:00 Ujap Quimper 29 - Paris Basketball
Fransa > Pro B
1 1.75 2 2.00 +51
1 1.75 2 2.00
İsveç > SHL,Playofflar
23.04 20:30 Djurgardens IF - Frolunda HC
İsveç > SHL,Playofflar
1 2.00 X 3.80 2 2.75 +52
1 2.00 X 3.80 2 2.75
ITF Kadınlar > Santa Margherita Di Pula, Tekler Eleme W-ITF-ITA-04A
23.04 20:55 Matviyenko, Lisa - Boskovic, Lea
ITF Kadınlar > Santa Margherita Di Pula, Tekler Eleme W-ITF-ITA-04A
1 1.65 2 2.15 +2
1 1.65 2 2.15
ITF Erkekler > Santa Margherita Di Pula, Çiftler M-ITF-ITA-05A
23.04 20:20 Chvets V / Mishkin K - Bega A / Petrone A
ITF Erkekler > Santa Margherita Di Pula, Çiftler M-ITF-ITA-05A
1 10.25 2 1.03 +2
1 10.25 2 1.03
Slovenya > Slovenya Kupası
23.04 21:00 NK Olimpija Ljubljana - NK Aluminij Kidricevo
Slovenya > Slovenya Kupası
1 1.35 X 4.55 2 6.25 +94
1 1.35 X 4.55 2 6.25
WTA > Stuttgart, Germany
23.04 20:45 Bertens, Kiki - Friedsam, Anna-Lena
WTA > Stuttgart, Germany
1 1.16 2 4.75 +19
1 1.16 2 4.75
Challenger > Tallahassee, USA
23.04 20:30 Hassan, Benjamin - Kwiatkowski, Thai-Son
Challenger > Tallahassee, USA
1 2.50 2 1.45 +19
1 2.50 2 1.45
23.04 20:40 Korda, Sebastian - Polmans, Marc
Challenger > Tallahassee, USA
1 1.90 2 1.80 +19
1 1.90 2 1.80
23.04 21:00 Giraldo, Santiago - Nagal, Sumit
Challenger > Tallahassee, USA
1 1.50 2 2.40 +19
1 1.50 2 2.40
23.04 21:00 Moraing, Mats - Gomez, Emilio
Challenger > Tallahassee, USA
1 2.15 2 1.60 +19
1 2.15 2 1.60
Uluslararası > World Championship 2019, MS
23.04 20:50 Jha, Kanak - MA, Long
Uluslararası > World Championship 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.04 20:50 Harimoto, Tomokazu - Persson, Jon
Uluslararası > World Championship 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > World Championship 2019, WS
23.04 20:00 Zhang, Lily - Ito, Mima
Uluslararası > World Championship 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.04 20:00 Pergel, Szandra - Kato, Miyu
Uluslararası > World Championship 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.04 20:00 Wang, Manyu - Adamkova, Karin
Uluslararası > World Championship 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.04 20:00 Mukherjee Sutirtha - Diaz, Adriana
Uluslararası > World Championship 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > World Snooker Championship 2019
23.04 21:00 Allen, Mark - Yuelong, Zhou
Uluslararası > World Snooker Championship 2019
1 1.20 2 3.35 +4
1 1.20 2 3.35
Maç Detayı
Bahis Kuponum 0
Tekli Kupon
Kombine Kupon
Bahis Tutarı :
Toplam Oran:
0.00
Maksimum Kazanç:
0.00 TRY
Giriş Yapın